Rėmėjai/Norite padėti?

MŪSŲ RĖMĖJAI

  • UAB ,,Eurobiuras
  •  UAB ,,Fosus“

Fosus saugos tarnyba

  •   Vilniaus muzikos mėgėjų simfoninis orkestras
  • UAB ,,Starprus“
  • Natalija ir Rolandas su dukromis Emilija ir Margarita

ESN_VGTU_LOGO

Pagalba daiktais 

Kartais mes perkame daiktus, kurių mums visai nereikia. Kartais jų net neišpakuojame ir paliekame savo palėpėse. Per keletą metų pastebėjome, kad žmonės ėmė pirkti vis daugiau ir daugiau nereikalingų drabužių ar daiktų. Turintys pakankamai lėšų perka viską, ko nori, vėliau panaudoję daiktą jį išmeta, nes atsibosta, tampa nebemadingas ar nebeįdomus. Tačiau savo valstybėje turime ir tokių žmonių, kurie negali sau leisti pirkti visko, kas patinka. Lietuvoje gausu šeimų, kurioms reikia visų pagalbos, kurios sunku nusipirkti pakankamai maisto kiekvienai dieną, o ką jau kalbėti apie buitinių sąlygų gerinimą.

Kadangi šios problemos visuomenėje atsirando jau seniai, gimė puiki iniciatyva – pagalba daiktais, kuri per keletą metų tapo milžinišku projektu. Tai tarsi gerumo tinklas veikiantis visoje Lietuvoje, prie kurio prisidėti gali visi norintys. Šios akcijos tikslas suvienyti ne tik fizinius asmenis, tačiau ir organizacijas, kurios gali padėti. Jau antrą kartą iš eilės prie projekto nusprendė prisidėti ir ESN VGTU.

Kadangi mūsų organizacija yra atsakinga už Erasmus programos studentus iš viso pasaulio, pastebėjome, jog jie mokslo metų pabaigoje išmeta labai daug nereikalingų daiktų, kurie yra puikios būklės ir galėtų būti naudojami dar kelerius metus. Šiais metais pagrindiniai organizatoriai ir vėl tapo socialinių renginių komitetas, kuris kvietė visus norinčius prisidėti prie šios akcijos.

Šios renginio metu pavyko surinkti penkiasdešimt skirtingų daiktų. Tai buvo stalo įrankių, drabužiai, avalynė, antklodės, puodų, skėčiai ir kiti naudingi daiktai. Visos šios gėrybės bus perduotos naujiesiems šeimininkams, kuriems reikia mūsų paramos. Tikimės, kad studentų surinkti daiktai, pagerins šių žmonių buitį ir gyvenimo sąlygas.

ESN VGTU komanda net neabejoja, kad projektas bus vykdomas dar ne vieną kartą. Mūsų organizacija yra už studentų socialinę integraciją, o kas gi geriau negu tikra realybė padės suvokti, kokioje visuomenėje gyvename. Juk kartais norėdami padėti kitiems turime padaryti tiek nedaug, tačiau prireikia tiek daug laiko tai suprasti. Kiekvieno piliečio pareiga yra rūpintis prasčiau gyvenančiais žmonėmis, tad jei ir tu turi jau nebenaudojamų daiktų – prisidėk prie šio projekto.

Juk padėti taip smagu!

NORITE PADĖTI?

Jeigu norite suteikti finansinę paramą Valakampių socialinių paslaugų namams, Jūs galite pervesti aukojamas lėšas į įstaigos atsiskaitomąją sąskaitą, paskirties laukelyje nurodydami ,,Parama“:

 Įstaigos kodas 190998090

Paramos lėšų sąskaita:
LT60 7044 0600 0096 2228
AB SEB bankas