NETIKĖTA UAB ,,DANSU“ DOVANA – KŪRYBINĖS VŠĮ ,,ARTOTEKA“ DIRBTUVĖS

Pirmą rugpjūčio savaitę sulaukėme malonios staigmenos – nemokamų kūrybinių užsiėmimų mūsų įstaigos gyventojams. Dovaną mums skyrė įmonė UAB ,,Dansu“  – ji skyrė lėšų, o mūsų ilgametis partneris VšĮ ,,Artoteka“ suorganizavo įdomias ir įtraukiančias veiklas bei gausų būrį savanorių.

Iš kavos tirščių lipdėme dubenėlius, kūrėme laikrodžius, papuošalus bei žibintus, tapėme ant drobės. Užsiėmimų metu darbuotojams labai padėjo savanoriai, kurie skyrė individualų dėmesį kiekvienam gyventojui, rodė rūpestį, susidomėjimą bei palengvino dienos užimtumo specialistų darbą. Džiaugiamės Jūsų buvimu.

Įstaigos gyventojai pilni dėkingumo ir apie kūrybinius užsiėmimus atsiliepė labai pozityviai.

 
Jefrosinija: ,,Patinka ,,Artoteka“, gražių pakabukų, paveikslų padarėm. Norėčiau, kad dar atvažiuotų“.
Kristina: ,,Man tai patiko, labai gerai jaučiuosi. Patiko laikrodžiai, papuošalai, paveikslai, žibintai. Norėčiau, kad Margarita ir visi savanoriai dar kartą atvažiuotų. Dovanojau koliažų ir žvakių nuo kolektyvo“.
Virgilija: ,,Gerai jaučiuosi, geri savanoriai“.
Danguolė: ,,Man labai patiko užsiėmimai, tikrai. ,,Bliudukus“, laikrodį, papuošalą labai patiko daryti. Viskas buvo gerai. Labai geros savanorės“.

Dėkojame UAB ,,Dansu“ už dosnumą ir malonią staigmeną, o VšĮ ,,Artoteka“ už nuostabius savanorius, kūrybinius užsiėmimus bei nenuilstantį norą dalintis ir daryti gerą.

Užimtumo specialistė Viktorija Kuodytė