Raudonos nosys gydytojai klounai – svečiuose

Tikriausiai dauguma esame girdėję kokią nuostabią misiją atlieka ,,Raudonos nosys gydytojai klounai“ lankydami sergančius vaikus ir kaip jų šmaikštūs pasirodymai padeda mažiesiems nors trumpam užsimiršti ligoninės aplinkoje, tačiau galbūt ne visi žino, kad jie lankosi ne tik ligoninėse, bet ir senjorų namuose bei socialinės globos įstaigose.

Karantinas dėl COVID-19 gan stipriai apribojo visų mūsų kultūrinį ir socialinį gyvenimą, tačiau nenumalšino troškulio naujiems įspūdžiams, susitikimams, džiaugsmingiems patyrimams, todėl labai apsidžiaugėme, kai ,,Raudonos nosys“ nusprendė apsilankyti Valakampių socialinių paslaugų namuose.

Po ,,Raudonų nosių“ apsilankymo, gyventojai patvirtino, kad jiems labai patiko ,,Raudonų nosių“ vaidinimai, o jų nuomonei pritarė ir užimtumo specialistė Viktorija Kuodytė, kuri pažymėjo, kad ,,likome nustebinti RAUDONOS NOSYS klounų pozityvia energija, kurią aktoriai sugebėjo perduoti įstaigos gyventojams. Įvairaus spektro pasirodymai, individualus dėmesys, drąsus ir šmaikštus  bendravimas sukėlė šypseną tiek gyventojams, tiek darbuotojams. Klounų gydomosios savybės atsispindėjo šypsenose, apkabinimuose ir įsitraukimu į vyksmą. Esame dėkingi už gražią, prasmingą veiklą.“

Įstaigos gyventojus labai teigiamai nuteikė ,,Raudonų nosių“ pasirodymai, todėl  susitarėme, kad jie apsilankys dar ne kartą. 

Dėkojame ,,Raudonoms nosims“ – žmonėms, kurių širdys pilnos gerumo, atjautos, šilumos ir meilės. Jūsų humoras, pozityvumas labai reikalingas šiandieniniame pasaulyje, tegul jis visada būna su Jumis ir tegul Jūsų pačių gyvenimai bus pilni džiugesio ir gėrio.

Virginija Paulauskytė

Direktoriaus pavaduotoja socialiniams reikalams