Savanorių šventė

2021 m. rugsėjo 10 d. Valakampių socialinių paslaugų namų poilsio aikštelėje surengėme  savanorių šventę. Pakvietėme savanorius atvykti šią dieną ne savanoriauti, bet labiau susipažinti vieni su kitais, papasakoti apie save, savo patirtis savanoriaunant, pasivaišinti  pyragais ir arbata, pasigrožėti rudenėjančia gamta.  

Šio jaukaus susibūrimo metu savanoriai iš JAV papasakojo, kad savanorystei juos skatino, palaikė jų šeimos. Savanorės iš VšĮ Artotekos pasidžiaugė, kad joms buvo lengva užmegzti ryšį Valakampių socialinių paslaugų namų gyventojais užsiėmimų metu, o gyventojų pasitikėjimas labai pradžiugino.  Savanoriai pasidalijo savo pamąstymais apie svarbiausiais gyvenimo vertybes, kas jiems padeda užmegzti ryšį su kitais žmonėmis, o tai labai svarbu savanorystėje, kur jie semiasi gyvenimo džiaugsmo ir energijos, apie savo ateities planus.   

Savanoriams padovanojome gyventojų pagamintų vaško žvakių ir palinkėjome sėkmės.

Po susitikimo išsiskyrėme geros nuotaikos. Dėl Covid-19 ne visi savanoriai turėjo galimybę sudalyvauti šventėje, todėl kviesime ir lauksime jų kitose savanorių šventėse.