Tapome Europos socialinių paslaugų apdovanojimų finalininkais

BĮ Valakampių socialinių paslaugų namai  2020 m. gruodžio mėn. tapo Europos socialinių paslaugų tinklo surengtuose Europos socialinių paslaugų apdovanojimuose (European Social Services Awards) nominuotais atrinktaisiais finalininkais  ,,Išskirtinės komandos“ kategorijoje.

Valakampių socialinių paslaugų namai pristatė projektą ,,Bendradarbiavimas Valakampių socialinių paslaugų namuose asmenims su proto negalia“

Europos socialinių paslaugų apdovanojimai rengiami kasmet ir jų metu pripažįstamos socialinių paslaugų naujovės ir kompetencija Europoje, atkreipiant dėmesį į sėkmingus naujus metodus ir nepaprastą viešųjų socialinių paslaugų valdytojų, finansuotojų, planuotojų ir teikėjų vykdomą darbą.

Šių apdovanojimų tikslas nustatyti ir skatinti geriausią socialinių paslaugų praktiką, pripažinti puikų darbą, atliktą šioje srityje, skatinti kolegas dirbti ir palaikyti vienas kitą tobulinant savo praktiką, skatinti socialinių paslaugų naujoves Europoje.

Džiaugiamės Valakampių socialinių paslaugų namų darbuotojų komandos pasiekimais bendradarbiaujant su partneriais ir linkime visiems kuo didžiausios sėkmės!

Informacija taip pat pateikta Vilniaus miesto savivaldybės tinklalapyje:

https://vilnius.lt/lt/sveikata-ir-socialiniai-reikalai/biudzetine-istaiga-valakampiu-socialiniu-paslaugu-namai-tapo-europos-socialiniu-paslaugu-apdovanojimu-finalininkais/