Filmo peržiūra ir susitikimas su režisiere M. Kavtaradze

2022 m. rugpjūčio 29 d. mūsų partnerių VšĮ ,,Psichikos sveikatos perspektyvos“, VšĮ ,,Dūmų fabrikas“ ir režisierės Marijos Kavtaradzės dėka Savarankiško gyvenimo namų, Savarankiško gyvenimo namų ,,Savi namai“ gyventojai ir darbuotojai turėjo galimybę peržiūrėti filmą ,,Išgyventi vasarą“. Marijos Kavtaradzės filmas ,,Išgyventi vasarą“ pasakoja apie jaunus žmones, patiriančius psichinės sveikatos sunkumų, jų gyvenimo istorija pateikiama jautriai, šiltai ir padeda kiekvienam pajausti, ką išgyvena  filmo herojai. Šis filmas labai patiko visiems žiūrėjusiems.

Po filmo gyventojai ir darbuotojai turėjo galimybę VšĮ ,,Dūmų fabriko“ erdvėje pabendrauti su pačia režisiere Marija Kavtaradze. Visiems buvo įdomu užduoti režisierei klausimus apie filmo herojus, patį filmo kūrimo procesą, pasidalinti savo mintimis, įspūdžiais ir savo gyvenimo patyrimais. Režisierė mielai atsakė į visus klausimus, papasakojo, kaip kilo mintis sukurti filmą ir kaip vyko filmavimas.

Nuoširdžiais dėkojame VšĮ ,,Psichikos sveikatos perspektyvos“ direktorei K. Levickaitei, režisierei Marijai Kavtaradzei ir VšĮ ,,Dūmų fabrikas“  vadovei Gretai Zakarevičienei, veiklos vystymo vadovo Gintarui Bingeliui už galimybę pažiūrėti šį įdomų ir prasmingą filmą bei lauksime naujų režisierės Marijos Kavtaradzės darbų.