Kelionė į Varšuvą

,,Labai patiko kelionė, patiko miestas, Koperniko muziejus. Niekada nesu buvusi tokiame gražiame viešbutyje, o dabar pamačiau miestą iš 43 aukšto. Norėčiau dar keliauti“. Taip savo įspūdžiais apie kelionę į Varšuvą  dalijasi Loreta.

Toliau – kitų Savarankiško gyvenimo namų gyventojų atsiliepimai apie įspūdingą savaitgalio kelionę į Varšuvą.

,,Labai patiko viešbutis, naktinis miestas, patiko lankytis restoranuose. Buvau nustebintas, nesitikėjau pamatyti tokį didelį viešbutį, aš net tokių didelių pastatų nesu matęs. Pirmą kartą gyvenime pamačiau tramvajų”. Pavel.

,,Labai patiko miestas, aplinka, žmonės, viskas labai patiko“. Tomas.

,,Patiko viešbutis, naktinė Varšuva, kavinė, kurioje valgiau aštrią sriubą. Kelionės metu nepavargau, labai norėčiau dar keliauti“. Ernestas.

Kelionėse atrandame ne tik naujas vietas, tačiau ir iš naujo pažįstame save, nes išmokstame mėgautis kiekviena minute, kiekvienu savo pojūčiu, o tai yra kelias būti nuoširdžiu pačiam su savimi.

 Ir nors kiekviena kelionė atneša tam tikrą kiekį nerimo, jaudulio, nežinios, tai su kaupu kompensuojama įspūdžiais.

Todėl, pasiilgę naujų patirčių ir atradimų, vieną ankstyvą rytą išvykome į nuotykių kupiną kelionę į Varšuvą. Laikas autobuse neprailgo ir po pietų jau pasiekėme Lenkijos sostinę, kuri mus pasitiko rudeniškai šiltu oru ir triukšmingu didmiesčio gaudesiu. Atvykę įsikūrėme prabangiame 5 žvaigždučių InterContinental 43 aukštų viešbutyje pro kurio langus galėjome stebėti naktinę Varšuvą iš viršaus, o viešbučio Spa centre, esančiame pačiame viršutiniame aukšte, laiką leidome baseine bei sūkurinėje vonioje.

Antrą viešnagės dieną paskyrėme edukacinei programai – lankėmės Koperniko mokslo centre, moderniame F. Šopeno muziejuje, Lenkijos žydų istorijos muziejuje, klaidžiojome Varšuvos senamiesčio gatvelėmis, vakarieniavome jaukiuose nedideliuose restoranėliuose.

Savaitgalis pralėkė greitai. Atitrūkę nuo kasdienybės ir rutinos, kupini džiaugsmingų įspūdžių bei tolimesnių planų, grįžome namo.

Dėkojame visiems, kurie keliavo kartu. Labai ačiū kartu vykusioms socialinėms darbuotojoms Neringai Žalėnei, Laurai Bulotaitei, psichologei  Miglei Rudytei. Ačiū Alinai Šukevič bei Neringai Davulienei, kurios, nors nevyko į kelionę, žymiai prisidėjo prie kelionės organizacinių veiklų ir gebėjo  motyvuoti paslaugų gavėjus siekti savo svajonių.  

Socialinė darbuotoja Daiva Dirginčė